PUBG Mobile: Marching

1.0.15.1.0

4.4

252

Android üzerinde gerçekçi bir PUBG

4.1M

Bu uygulamayı oyla

PUBG Mobile: Marching (eskiden Army Attack olarak bilinen) Asya pazarı için Tencent tarafından geliştirilen PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS oyununun resmi bir versiyonudur. Bluehole tarafından lisanslanan iki isimden biri ve bu durumda, daha muhafazakar olan [url = https: //pubg-exhilarating-battlefield.en.uptodown.com/android] Canlandırıcı Battlefield [/ url] oyundan farklı olarak, hava ve deniz seçenekleri dahil olmak üzere daha fazla araca sahip orijinal oyuna dayanır.

Bu versiyonda, tıpkı büyük kardeşi gibi, geride kalan son adama karşı savaşmak için 100 diğer oyuncuya karşı bir savaş meydanında olacaksınız. Muazzam ada savaş alanı, sizi sürekli olarak küçülterek hareket etmenizi sağlar. Bu şekilde er ya da geç başka bir oyuncuyla karşılaşmak zorunda kalırsınız.

Kontroller orijinalinden daha güzel bir şekilde uyarlanmıştır ve yine manuel olarak koşmanız, çömelmeniz ve nişan almanız gerekir. Oyunun HUD'si haritadaki yeriniz ve adada bulunan zayiatlar hakkındaki bilgileri gösterir. Hayatta kalmak için aradığınız öğelerin envanterini yönetmek için bir sistem de mevcuttur.

Oyun oynadıkça, avatarınız için yeni estetik seçeneklerin yanı sıra bir sonraki turun başlangıcında envanterinizde başlayan özel ekipmanların kilidini açacak kaynaklara da sahip olursunuz.
Notlar

Oyun Çince'dir. Oynamak için WeChat ya da QQ hesabı oluşturmanız gerekecek. Her ikisi de ücretsizdir.

Gereksinimler

Android 4.4 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X